نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: عدم ارتباط قبلی با جنس مخالف

24218
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم ارتباط قبلی با جنس مخالف

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    به نظر شما پسری که۲۶ سالشه و مطرح میکنه تا حالا با هیچ دختری هیچ گونه رابطه ای نداشته چون ارتباط قبل ازدواج رو درست نمیدونه ، یعنی نه رابطه عاطفی نه جنسی، طبیعیه؟
    ایشون خواستگارم هستن. ممنون میشم راهنماییم کنید که اگه لازمه سوالای بیشتری رو باهاشون مطرح کنم... حالا در مورد دخترا شاید قبولش راحت تر باشه، ولی در مورد پسرا اصلا فکر نمیکردم کسی باشه که تا این سن رابطه ایو نداشته باشه . شما نظرتون چیه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عدم ارتباط قبلی با جنس مخالف

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دیدگاهای افراد و سبک شخصیتی ،باورهای مذهبی و... می تواند در عملکر فرد و تصمیم گیری های او در طول زندگی نقش داشته باشد و شما نیز بهتر است بر مبنای شناخت دیدگاهای این آقا نسبت به زندگی مشترک و توقعاتشان از همسر آینده خود و همچنین سبک شخصیتی ،باورهای مذهبی و.. در این مسیر گام بردارید .
    برای مسیر ازدواج بهتر است شناخت در دنیای واقعی،مشاوره پیش از ازدواج ،تحقیق و مشورت با خانواده را تجربه کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.shfgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    به نظر شما پسری که۲۶ سالشه و مطرح میکنه تا حالا با هیچ دختری هیچ گونه رابطه ای نداشته چون ارتباط قبل ازدواج رو درست نمیدونه ، یعنی نه رابطه عاطفی نه جنسی، طبیعیه؟
    ایشون خواستگارم هستن. ممنون میشم راهنماییم کنید که اگه لازمه سوالای بیشتری رو باهاشون مطرح کنم... حالا در مورد دخترا شاید قبولش راحت تر باشه، ولی در مورد پسرا اصلا فکر نمیکردم کسی باشه که تا این سن رابطه ایو نداشته باشه . شما نظرتون چیه؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دوست گرامی یک انسان در دامنه باورهای خود اعتقادات و مذهب و ........... تعاملات اجتماعی و طرز پوشش رو در چهار چوب هایی قرار میده ! چهار چوب هایی که با هنجار های پذیرفته شده توسط خودش در تضاد نباشه !
    برای همینه که افراد گونا گونی با پوشش و عقاید و باورهای مختلف در بستر جامعه مشاهده میکنیم
    من نمیگم اون آقا ( خاستگار شما )*.....حتما و صرفا مذهبیه نه بلکه دامنه چون و چرای اخلاق و برخورد دیگران متفاوته !
    شاید غرور و عذت نفسی دارند که به خاطر اون به دختر خانم ها محل نمیزاشته
    اما یکی از احتمالات ممکن ( با توجه به خاستگار بودن ایشون ) شاید
    به نظر خودش خواسته حرفی بزنه تا به دل شما بشینه !

به هر حال خاستگار برای موجهه نشون دادن خودش و جا شدن تو دل خانم در مورد بیوگرافی خودش ممکنه تمجید و تحسین کنه
    به ویژه درمورد مسائلی که در ذهن و گذشته ی طرف دفن شده و امکان برملا شدنش نیست !

پس شما برای اینکه ازدواج موفق و رضایت خاطر محصول زندگی شما در آینده باشه طرف مقابل رو خوب محک بزن
    و با تحصیل در تحقیقات و شناخت کامل برای ازدواج اقدام کنید
    ویرایش توسط Saltanat : 01-14-2020 در ساعت 08:38 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دیدگاهای افراد و سبک شخصیتی ،باورهای مذهبی و... می تواند در عملکر فرد و تصمیم گیری های او در طول زندگی نقش داشته باشد و شما نیز بهتر است بر مبنای شناخت دیدگاهای این آقا نسبت به زندگی مشترک و توقعاتشان از همسر آینده خود و همچنین سبک شخصیتی ،باورهای مذهبی و.. در این مسیر گام بردارید .
    برای مسیر ازدواج بهتر است شناخت در دنیای واقعی،مشاوره پیش از ازدواج ،تحقیق و مشورت با خانواده را تجربه کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    ممنون از پاسخ شما

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دوست گرامی یک انسان در دامنه باورهای خود اعتقادات و مذهب و ........... تعاملات اجتماعی و طرز پوشش رو در چهار چوب هایی قرار میده ! چهار چوب هایی که با هنجار های پذیرفته شده توسط خودش در تضاد نباشه !
    برای همینه که افراد گونا گونی با پوشش و عقاید و باورهای مختلف در بستر جامعه مشاهده میکنیم
    من نمیگم اون آقا ( خاستگار شما )*.....حتما و صرفا مذهبیه نه بلکه دامنه چون و چرای اخلاق و برخورد دیگران متفاوته !
    شاید غرور و عذت نفسی دارند که به خاطر اون به دختر خانم ها محل نمیزاشته
    اما یکی از احتمالات ممکن ( با توجه به خاستگار بودن ایشون ) شاید
    به نظر خودش خواسته حرفی بزنه تا به دل شما بشینه !

به هر حال خاستگار برای موجهه نشون دادن خودش و جا شدن تو دل خانم در مورد بیوگرافی خودش ممکنه تمجید و تحسین کنه
    به ویژه درمورد مسائلی که در ذهن و گذشته ی طرف دفن شده و امکان برملا شدنش نیست !

پس شما برای اینکه ازدواج موفق و رضایت خاطر محصول زندگی شما در آینده باشه طرف مقابل رو خوب محک بزن
    و با تحصیل در تحقیقات و شناخت کامل برای ازدواج اقدام کنید
    با نظر شما کاملا موافقم که ادم خودشو در برخورد اول تا جای ممکن خوب نشون میده و ممکنه اغراق هم بکنه، ولی ایشون اولین چیزی که مطرح کردن همین قضیه بود که تاحالا با کسی نبودن چون درست نمیدونن روابط قبل ازدواج رو و من رو هم پرسیدن .
    به خاطر اینکه خودشون مطرح کردن بدون اینکه من بپرسم ، و اولین چیزیم بود که گفتن ، فکر نمیکنم غیرواقعی بوده باشه. میخواستم بدونم به نظر شما دوستان طبیعیه پسری واقعا تن به هیچ رابطه ای نداده باشه تابه این سن؟؟ پس با نیازهای عاطفی و جنسیشون چه میکردن؟

7. کاربران زیر از Maryam.shfgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

با نظر شما کاملا موافقم که ادم خودشو در برخورد اول تا جای ممکن خوب نشون میده و ممکنه اغراق هم بکنه، ولی ایشون اولین چیزی که مطرح کردن همین قضیه بود که تاحالا با کسی نبودن چون درست نمیدونن روابط قبل ازدواج رو و من رو هم پرسیدن .
    به خاطر اینکه خودشون مطرح کردن بدون اینکه من بپرسم ، و اولین چیزیم بود که گفتن ، فکر نمیکنم غیرواقعی بوده باشه. میخواستم بدونم به نظر شما دوستان طبیعیه پسری واقعا تن به هیچ رابطه ای نداده باشه تابه این سن؟؟ پس با نیازهای عاطفی و جنسیشون چه میکردن؟

سلام مجدد
    دوست گرامی ! درسته آقایون برای ارضای جنسی و ایجاد روابط عاطفی / جنسی ) قبل از ازدواج محدودیتی ندارند ! اما این دلیل نیست که تمام آقایون وارد رابطه شدن !
    بعضی وقت ها علاوه بر مذهب و......علتی مثل عدم میل جنسی بالا و غیر قابل کنترل دخیل هست!
    یعنی میل جنسی بعضی آقایون درحدیه که با خود ارضایی به احساس آرامش میرسند و دیگه احساس نیاز به ایجاد رابطه ی فیزیکی ندارند !
    وبعضی از آقایون در امیال جنسی طوری هستند که باهر باید و شایدی وارد رابطه میشن !

درمورد این آقا باید بگم استدلال درستی نیست که بگیم ایشون چون قبل از اینکه شما سوالی بپرسید خودشون سر صحبت رو باز کرده وگفته دوست دختر نداشتم ! پس نداشته

شاید ایشون توی ذهنش این شناخت از دختر خانم ها نقش بسته که دختر خانم ها خیلی حساس هستند که همسر آیندشون قبلا تو رابطه نبوده باشه ! پس بنابر این خواسته خودش رو در این زمینه توضیح کنه

شایدم واقعا پسری بوده که وارد رابطه نشده ! وشما اینو بهتر میتونید بفهمید با توجه به پوشش و رفتار و برخوردش !

اما درکل در خاستگاری آقایون ممکنه خودشون رو به هر شکل دربیارند و موجهه نشون بدن !

شما باید خودتون کشف حقیقت کنید و بعد با آگاهی کامل ازدواج کنی

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد
    دوست گرامی ! درسته آقایون برای ارضای جنسی و ایجاد روابط عاطفی / جنسی ) قبل از ازدواج محدودیتی ندارند ! اما این دلیل نیست که تمام آقایون وارد رابطه شدن !
    بعضی وقت ها علاوه بر مذهب و......علتی مثل عدم میل جنسی بالا و غیر قابل کنترل دخیل هست!
    یعنی میل جنسی بعضی آقایون درحدیه که با خود ارضایی به احساس آرامش میرسند و دیگه احساس نیاز به ایجاد رابطه ی فیزیکی ندارند !
    وبعضی از آقایون در امیال جنسی طوری هستند که باهر باید و شایدی وارد رابطه میشن !

درمورد این آقا باید بگم استدلال درستی نیست که بگیم ایشون چون قبل از اینکه شما سوالی بپرسید خودشون سر صحبت رو باز کرده وگفته دوست دختر نداشتم ! پس نداشته

شاید ایشون توی ذهنش این شناخت از دختر خانم ها نقش بسته که دختر خانم ها خیلی حساس هستند که همسر آیندشون قبلا تو رابطه نبوده باشه ! پس بنابر این خواسته خودش رو در این زمینه توضیح کنه

شایدم واقعا پسری بوده که وارد رابطه نشده ! وشما اینو بهتر میتونید بفهمید با توجه به پوشش و رفتار و برخوردش !

اما درکل در خاستگاری آقایون ممکنه خودشون رو به هر شکل دربیارند و موجهه نشون بدن !

شما باید خودتون کشف حقیقت کنید و بعد با آگاهی کامل ازدواج کنی
    درسته قبول دارم نظرتونو
    ممنون از پاسخ کامل و جامعتون
    به نظر شما چه جوری بفهمم با پرسش چیا؟ که بدم نشه بگن گیره طرف)

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

به نظر شما چه جوری بفهمم با پرسش چیا؟ که بدم نشه بگن گیره طرف)
    ببخشید متوجه نشدم !
    واضح تر بگین

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید متوجه نشدم !
    واضح تر بگین
    در مورد اینکه میگید حقیقت رو خودت باید کشف کنی ،میگم چیا بپرسم که بفهمم بدون اینکه به طرف بربخوره ، یا بگه چرا گیر داده حالا به این قضیه!

اخه میدونین ته ذهنم همچین باوری هست که هر ادم نرمالی حداقل یه بار باید رابطه عاطفیو با جنس مخالف تا سن ۲۵ ۲۶ سالگی تجربه کرده باشه!

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

در مورد اینکه میگید حقیقت رو خودت باید کشف کنی ،میگم چیا بپرسم که بفهمم بدون اینکه به طرف بربخوره ، یا بگه چرا گیر داده حالا به این قضیه!

اخه میدونین ته ذهنم همچین باوری هست که هر ادم نرمالی حداقل یه بار باید رابطه عاطفیو با جنس مخالف تا سن ۲۵ ۲۶ سالگی تجربه کرده باشه!

اینکه میگین ته ذهنتون یه استاندارد نقش بسته که هر آدم نرمالی تا سن ۲۵ الی ۲۶ تجربه کرده باشه !
    یعنی این نظریه برای شما یک استاندارد شده و این استاندارد توی ذهن شما تبدیل به نوعی ارزش شده ( ارزش = چیزی که ما به مرور زمان با ور میکنیم ) اما در حقیقت خارج از استاندارد شما حقایقی هم و جود داره ! واقعا باور کنید به طور کلی افرادی هستند ( آقایون ) که وارد رابطه جنسی نمیشدن !

برای مثال من توی ذهنم استاندارد فصل ها این طور نقش بسته که باید زمستون سرما باشه و تا بستون گرم !
    اما خرج از استانداردی که من میشناسم و باور دارم کشورهایی هستند که همیشه گرم و مرطوب هستند و زمستون به معنای سرما وبرف تجربه نمیکنند !

مورد بعدی شما درباره ی این که این آقا آیا واقعا رابطه داشته یا نه نمیتونی اطلاعت کسب کنی چون بالاخره اگر کسی رابطه ای داشته بوده باشه بجز خدا و خودش و شخص سوم کسی دیگه خبر نداشته !

اما در مورد اینکه چطور بفهمین چه جور آدمیه؟ و اخلاقیاتش چیه؟ خوب توی محل کارش توی محل زندگیش و از همسایه ها میتونید جویا بشید !

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه میگین ته ذهنتون یه استاندارد نقش بسته که هر آدم نرمالی تا سن ۲۵ الی ۲۶ تجربه کرده باشه !
    یعنی این نظریه برای شما یک استاندارد شده و این استاندارد توی ذهن شما تبدیل به نوعی ارزش شده ( ارزش = چیزی که ما به مرور زمان با ور میکنیم ) اما در حقیقت خارج از استاندارد شما حقایقی هم و جود داره ! واقعا باور کنید به طور کلی افرادی هستند ( آقایون ) که وارد رابطه جنسی نمیشدن !

برای مثال من توی ذهنم استاندارد فصل ها این طور نقش بسته که باید زمستون سرما باشه و تا بستون گرم !
    اما خرج از استانداردی که من میشناسم و باور دارم کشورهایی هستند که همیشه گرم و مرطوب هستند و زمستون به معنای سرما وبرف تجربه نمیکنند !

مورد بعدی شما درباره ی این که این آقا آیا واقعا رابطه داشته یا نه نمیتونی اطلاعت کسب کنی چون بالاخره اگر کسی رابطه ای داشته بوده باشه بجز خدا و خودش و شخص سوم کسی دیگه خبر نداشته !

اما در مورد اینکه چطور بفهمین چه جور آدمیه؟ و اخلاقیاتش چیه؟ خوب توی محل کارش توی محل زندگیش و از همسایه ها میتونید جویا بشید !
    رابطه جنسی درست . من بیشتر منظورم رابطه ی عاطفی با جنس مخالف بود.

درسته نظرتونو قبول دارم کاملا
    ممنون و سپاسگزارم از راهنمایتون و وقتی که گذاشتید برای پاسخ

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

رابطه جنسی درست . من بیشتر منظورم رابطه ی عاطفی با جنس مخالف بود.

درسته نظرتونو قبول دارم کاملا
    ممنون و سپاسگزارم از راهنمایتون و وقتی که گذاشتید برای پاسخ
    آهان ! فهمیدم
    بله در مورد رابطه عاطفی جای تامل هست ! وممکنه که تا حد زیادی رابطه عاطفی با کسی داشته بوده باشه ! حتی اگر درسالهای اخیر نداشته ! توی ۱۲ سالگی تا ۱۹ سالگی ممکنه داشته بوده باشه
    ا لبته بازم یه احتماله !

15. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42430
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    سلام. میخواستم بدونم خاستگار شما با توجه به سنش، بقیه فاکتور های لازم واسه ازدواج رو داره؟ اول اینکه میزان تحصیلاتش چقدر هست؟ بعضی از ادما انقد خودشونو با درس و کتاب سرگرم میکنن که دیگه وقتی واسه روابط دوستانه با جنس مخالف برا خودشون نمیزارن شاید ایشون همش دنبال درس و دانشگاه بوده؟ و دیگه اینکه شغل و درآمدش به چه صورتی هست؟ شما باید اینا رو هم در نظر بگیری و فقط داشتن یا نداشتن رابطه دوستی مهم نیست.. دیگه اینکه خودتون چند سالتون هست؟ به نظر خودتون ازدواج واسه یه پسر 26ساله یکمی زود نیست؟ به خاطر اینکه اقایون معمولا دیرتر به بلوغ میرسن البته استثنا وجود داره ولی در کل نظر من اینه سن مناسب واسه ازدواج تو اقایون از 30سال به بالا شروع میشه مخصوصا تو این دوره که تا مقدمات یه زندگی ساده رو بخان شروع کنن حتی به سن 40هم گاهی میرسه... ولی خب تو خانواده های سنتی دیدم که پسرا هم خیلی زود ازدواج میکنن.. اما در کل شما هم بقیه فاکتورای ایشون رو بررسی کن، کار و شغلش، میزان تحصیلات، میزان پختگی و طرز برخوردش اینکه هنوزم مثله دوره نوجوونی رفتار میکنه یا اینکه بیشتر از سنش درک و فهم داره و در آخر ببین خودت چه ملاک هایی رو در نظر داری واسه همسر آیندت. موفق باشی.

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

آهان ! فهمیدم
    بله در مورد رابطه عاطفی جای تامل هست ! وممکنه که تا حد زیادی رابطه عاطفی با کسی داشته بوده باشه ! حتی اگر درسالهای اخیر نداشته ! توی ۱۲ سالگی تا ۱۹ سالگی ممکنه داشته بوده باشه
    ا لبته بازم یه احتماله !
    بله نبودش بعیده انگار .. ایشالا که هستن هنوز همچین پسرانی که با وجود خواستشون پاک نگه میدارن خودشونو تا ازدواج و دختریو بیخود به خودشون وابسته نمیکنن وقتی شرایطشو ندارن
    ویرایش توسط Maryam.shfgh : 01-15-2020 در ساعت 01:56 PM

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماه پیکر نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم خاستگار شما با توجه به سنش، بقیه فاکتور های لازم واسه ازدواج رو داره؟ اول اینکه میزان تحصیلاتش چقدر هست؟ بعضی از ادما انقد خودشونو با درس و کتاب سرگرم میکنن که دیگه وقتی واسه روابط دوستانه با جنس مخالف برا خودشون نمیزارن شاید ایشون همش دنبال درس و دانشگاه بوده؟ و دیگه اینکه شغل و درآمدش به چه صورتی هست؟ شما باید اینا رو هم در نظر بگیری و فقط داشتن یا نداشتن رابطه دوستی مهم نیست.. دیگه اینکه خودتون چند سالتون هست؟ به نظر خودتون ازدواج واسه یه پسر 26ساله یکمی زود نیست؟ به خاطر اینکه اقایون معمولا دیرتر به بلوغ میرسن البته استثنا وجود داره ولی در کل نظر من اینه سن مناسب واسه ازدواج تو اقایون از 30سال به بالا شروع میشه مخصوصا تو این دوره که تا مقدمات یه زندگی ساده رو بخان شروع کنن حتی به سن 40هم گاهی میرسه... ولی خب تو خانواده های سنتی دیدم که پسرا هم خیلی زود ازدواج میکنن.. اما در کل شما هم بقیه فاکتورای ایشون رو بررسی کن، کار و شغلش، میزان تحصیلات، میزان پختگی و طرز برخوردش اینکه هنوزم مثله دوره نوجوونی رفتار میکنه یا اینکه بیشتر از سنش درک و فهم داره و در آخر ببین خودت چه ملاک هایی رو در نظر داری واسه همسر آیندت. موفق باشی.
    مهندس هستن ، بله چن ساله کار میکنن و خونه هم دارن.
    درسته دیدگاه شماهم، شاید واقعا وقتی نبوده واسه روابط دیگه یا شایدم این قضیه جزو اولویت هاشون نبوده

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

راستش این تایپیک را دیدم دلم گرفت
    برای این پسر.برای خودم و برای پسرهایی که شبیه به این پسرن

فک نمیکردم یه زمانی بیاد دیدگاهی که این پسر داره و ماها داریم عیب به حساب بیاد .یه زمانی این دیدگاه بزرگترین حسن یه پسر بود

پسری که میتونسته تو جوونیش با کلی دختر باشه وقتشو از دست بده ولی کار کرده تحصیلاتشو گرفته .درآمد خوب به دست آوورده و جوونیشو اینطوری گذرونده و حالا هم با وجودی که بازم میتونه با کلی دختر باشه اومده خواستگاری چون خواسته به دختر این سرزمین احترام بزاره

یه لحظه چشمامو بستم و خودمو مقایسه کردم با یه جوون 28.27 ساله ای که کل هنرش زدن مخ دختراس نه پول داره نه شغل نه مدرک نه درآمد نرمالی.کل هنرش شرکت در پارتی ها و دختر بازی و خانم بازیه پسری که کل هنرش از پایین تنش میاد که به اشتراک گذاشته با دخترای مختلف

از اونور یکی مثل من یا این آقا پسری که شما میگید همه این چیزا را حرام دانستیم بر خودمون و جوونیمون را خرج آیندمون کردیم دوست دختر نداشتیم ولی کلی ارتباط داشتیم با افراد کله گنده مملکت رابطه جنسی نداشتیم ولی درجه اجتماعی و درآمد خوب داشتیم .رابطه عاطفی نداشتیم ولی مدرک بالا و خونه و ماشین خوب داشتیم

تو جوونی ریشامون داره کم کم سفید میشه ولی پیشرفتی که ماها تو 26 تا 30 سالگی داشتیم اون پسرایی که خیلی ها برتر از ماها میدونند چون رابطه جنسی و عاطفی را تجربه کردن تو 60 سالگی هم به دست نمیارن

اینطور چیزایی را میبینم حس میکنم انگار ماها واسه این دنیا نیستیم .حس آدم فضایی ها بهم دست میده که خیلی عجیب هستند ماها هم آدم بودیم هم رابطه جنسی دلمون میخواست هم رابطه عاطفی ولی از خودمون گذشتیم تا ولو شده یه دختر ایرانی را بازیچه قرار ندیم و بلا تکلیفش نزاریم .ماها مردیم از بس متلک خوردیم ولی حناق شد تو گلومون ولی ته دلمون خوش بود که خداروشکر با توجه به وضع مالی و اجتماعیمون وسیله سو استفاده از دختری نشدیم

هوفففففففففف کلی دلم گرفت این تاییپک را خوندم هیچوقت فکر نمیکردم ارزش بی ارزش بشه .و تایپیک بخوره فلان پسر رابطه جنسی و عاطفی نداشته عجیب نیست

خانم اگه اون پسر دنبال رابطه جنسی و عاطفی نرفته فقط دلیلش 1 چیز بوده

اون پسر میخواسته حرمت دختر این مملکت حفظ بشه.حق دختر این مملکت این نیست که به چشم یه تیکه گوشت واسه رابطه جنسی بهش نگاه بشه یا یه بالشت نرم واسه رابطه عاطفی............حق دختر کشورم اینه که مثل یک پرنسس باهاش رفتار بشه
    ویرایش توسط sam127 : 01-15-2020 در ساعت 10:57 AM

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    سلام دوست خوبم

چرا طبیعی نباشه؟؟؟ واقعا چیز عجیبی نیست
    ایشون این طرز وفکر و عقیده رو داره که تا قبل ازدواج هیچ گونه ای رابطه نداشته باشه

ولی درکل از گذشته هیچ کسی نباید سوال پرسید! حالا

شخصیت واقعی هرکسیو میتونی در طی دوران نامزدی تا حدودی شناخت

شما اول اولویت های مهم زندگیتون در نظر بگیرید ببینید بهم میخورید یا نه

خیلی چیزایی مهمتری وجود داره که بخوای انتخاب یه فرد و بذاری برمبنای اینکه با کسی رابطه جنسی یا عاطفی داشته یانه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    سلام
    فقط بدان خیلی پسرها مثل ایشان هستند از جمله خود من. شما شناخت کافی از پسرها ندارید جای هیچ تعجب نیست.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    راستش این تایپیک را دیدم دلم گرفت
    برای این پسر.برای خودم و برای پسرهایی که شبیه به این پسرن

فک نمیکردم یه زمانی بیاد دیدگاهی که این پسر داره و ماها داریم عیب به حساب بیاد .یه زمانی این دیدگاه بزرگترین حسن یه پسر بود

پسری که میتونسته تو جوونیش با کلی دختر باشه وقتشو از دست بده ولی کار کرده تحصیلاتشو گرفته .درآمد خوب به دست آوورده و جوونیشو اینطوری گذرونده و حالا هم با وجودی که بازم میتونه با کلی دختر باشه اومده خواستگاری چون خواسته به دختر این سرزمین احترام بزاره

یه لحظه چشمامو بستم و خودمو مقایسه کردم با یه جوون 28.27 ساله ای که کل هنرش زدن مخ دختراس نه پول داره نه شغل نه مدرک نه درآمد نرمالی.کل هنرش شرکت در پارتی ها و دختر بازی و خانم بازیه پسری که کل هنرش از پایین تنش میاد که به اشتراک گذاشته با دخترای مختلف

از اونور یکی مثل من یا این آقا پسری که شما میگید همه این چیزا را حرام دانستیم بر خودمون و جوونیمون را خرج آیندمون کردیم دوست دختر نداشتیم ولی کلی ارتباط داشتیم با افراد کله گنده مملکت رابطه جنسی نداشتیم ولی درجه اجتماعی و درآمد خوب داشتیم .رابطه عاطفی نداشتیم ولی مدرک بالا و خونه و ماشین خوب داشتیم

تو جوونی ریشامون داره کم کم سفید میشه ولی پیشرفتی که ماها تو 26 تا 30 سالگی داشتیم اون پسرایی که خیلی ها برتر از ماها میدونند چون رابطه جنسی و عاطفی را تجربه کردن تو 60 سالگی هم به دست نمیارن

اینطور چیزایی را میبینم حس میکنم انگار ماها واسه این دنیا نیستیم .حس آدم فضایی ها بهم دست میده که خیلی عجیب هستند ماها هم آدم بودیم هم رابطه جنسی دلمون میخواست هم رابطه عاطفی ولی از خودمون گذشتیم تا ولو شده یه دختر ایرانی را بازیچه قرار ندیم و بلا تکلیفش نزاریم .ماها مردیم از بس متلک خوردیم ولی حناق شد تو گلومون ولی ته دلمون خوش بود که خداروشکر با توجه به وضع مالی و اجتماعیمون وسیله سو استفاده از دختری نشدیم

هوفففففففففف کلی دلم گرفت این تاییپک را خوندم هیچوقت فکر نمیکردم ارزش بی ارزش بشه .و تایپیک بخوره فلان پسر رابطه جنسی و عاطفی نداشته عجیب نیست

خانم اگه اون پسر دنبال رابطه جنسی و عاطفی نرفته فقط دلیلش 1 چیز بوده

اون پسر میخواسته حرمت دختر این مملکت حفظ بشه.حق دختر این مملکت این نیست که به چشم یه تیکه گوشت واسه رابطه جنسی بهش نگاه بشه یا یه بالشت نرم واسه رابطه عاطفی............حق دختر کشورم اینه که مثل یک پرنسس باهاش رفتار بشه
    چقد قشنگ بود حرفاتون و به دلم نشست
    خداروشکر که امثال شما هنوز هست توی این دنیا شما واقعا مایه افتخارین. ممنون ازتون بابت دیدگاه زیباتون و اینکه متوجه اشتباهمون کردین مارو که هنوزم هستن ادمای واقعا مومن تو این دنیا
    انقد اکثر پسرای جامعه به اون سمت متمایل شدن متاسفانه ، ادم فک میکنه همه همونجورین!توجیهشم میذارن که نیاز دارن ..
    مطمئن باشید نتیجه خوب پاک موندن و وایستادن جلوی نفستون و خوب بودنو میبینید تو زندگیتون

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    فقط بدان خیلی پسرها مثل ایشان هستند از جمله خود من. شما شناخت کافی از پسرها ندارید جای هیچ تعجب نیست.
    چقدر خوب که هستن هنوز این نوع پسرا
    نه اطلاع ندارم برا همین به اینجا متوسل شدم که از شما کمک بگیرم
    ممنون که جوابمو دادید و متوجه اشتباهم کردیدم

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم

چرا طبیعی نباشه؟؟؟ واقعا چیز عجیبی نیست
    ایشون این طرز وفکر و عقیده رو داره که تا قبل ازدواج هیچ گونه ای رابطه نداشته باشه

ولی درکل از گذشته هیچ کسی نباید سوال پرسید! حالا

شخصیت واقعی هرکسیو میتونی در طی دوران نامزدی تا حدودی شناخت

شما اول اولویت های مهم زندگیتون در نظر بگیرید ببینید بهم میخورید یا نه

خیلی چیزایی مهمتری وجود داره که بخوای انتخاب یه فرد و بذاری برمبنای اینکه با کسی رابطه جنسی یا عاطفی داشته یانه
    درسته
    دقیقا باید توجهو روی چیزای مهم تری گذاشت
    ممنونم از پاسختون

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    سلام

اینجور پسرها چون شناختی از روحیات و رفتار خانمها ندارن، بعد از ازدواج و در زندگی مشترک حرف فقط حرف خودشون هست و بس.
    رابطه جنسی رو وقتی انجام میدن که خودشون بخوان و میل داشته باشن، نیاز و خواست همسرشون براشون مهم نیست.
    عشقبازی یعنی بغل کردن و بوسیدن و حرفای عاشقانه زدن با همسرشون فقط محدود به اون چند دقیقه ای میشه که میخوان رابطه جنسی با همسرشون داشته باشن و در سایر مواقع عشقبازی نمیکنن.

با در نظر گرفتن این نوع از مشکلات که بعد از ازدواج از لحاظ روحی و عاطفی برا زنشون بوجود میارن میشه گفت آره این یه مشکل هست.

یعنی شناخت نداشتن از جنس مخالف مشکل این نوع از پسرهاست که بعد از ازدواج بروز پیدا میکنه و باعث اذیت زنشون میشه.

27. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

اینجور پسرها چون شناختی از روحیات و رفتار خانمها ندارن، بعد از ازدواج و در زندگی مشترک حرف فقط حرف خودشون هست و بس.
    رابطه جنسی رو وقتی انجام میدن که خودشون بخوان و میل داشته باشن، نیاز و خواست همسرشون براشون مهم نیست.
    عشقبازی یعنی بغل کردن و بوسیدن و حرفای عاشقانه زدن با همسرشون فقط محدود به اون چند دقیقه ای میشه که میخوان رابطه جنسی با همسرشون داشته باشن و در سایر مواقع عشقبازی نمیکنن.

با در نظر گرفتن این نوع از مشکلات که بعد از ازدواج از لحاظ روحی و عاطفی برا زنشون بوجود میارن میشه گفت آره این یه مشکل هست.

یعنی شناخت نداشتن از جنس مخالف مشکل این نوع از پسرهاست که بعد از ازدواج بروز پیدا میکنه و باعث اذیت زنشون میشه.
    تو شناخت داری؟

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چقد قشنگ بود حرفاتون و به دلم نشست
    خداروشکر که امثال شما هنوز هست توی این دنیا شما واقعا مایه افتخارین. ممنون ازتون بابت دیدگاه زیباتون و اینکه متوجه اشتباهمون کردین مارو که هنوزم هستن ادمای واقعا مومن تو این دنیا
    انقد اکثر پسرای جامعه به اون سمت متمایل شدن متاسفانه ، ادم فک میکنه همه همونجورین!توجیهشم میذارن که نیاز دارن ..
    مطمئن باشید نتیجه خوب پاک موندن و وایستادن جلوی نفستون و خوب بودنو میبینید تو زندگیتون
    موفق باشید

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    تو شناخت داری؟
    معلومه که شناخت دارم اگه نداشتم این حرفا از کجا به فکرم میرسیدن که بگم؟

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    سلام
    بسیار بعیده که راست گفته باشه
    اما شما کلا به گذشته طرف چیکار دارین؟
    ایا اگه ایشون تو گذشته شما تجسس کنه خوشتون میاد؟

این اقا قبل از اینکه خواستگاری شما بیاد به شما تعهدی نداشته
    پس هرکاری کرده به خودش ربط داشته

اگه تصمیم گرفتین باهم ازدواج کنین اونوقت میتونین واسه اینده تصمیم بگیرین که حالا چه چارچوبهایی داشته باشین و..
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

32. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

به نظرم این مسائل به شخصیت خود طرف برمیگرده، و خودخواه بودنش
    نه اینکه ارتباطی نداشته تاحالا
    درسته که کمتر میشناسه خانمارو ولی دلیل نمیشه رفتارای خودخواهانشو با این دلیل توجیه کرد
    این نظر منه

34. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38245
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    بسیار بعیده که راست گفته باشه
    اما شما کلا به گذشته طرف چیکار دارین؟
    ایا اگه ایشون تو گذشته شما تجسس کنه خوشتون میاد؟

این اقا قبل از اینکه خواستگاری شما بیاد به شما تعهدی نداشته
    پس هرکاری کرده به خودش ربط داشته

اگه تصمیم گرفتین باهم ازدواج کنین اونوقت میتونین واسه اینده تصمیم بگیرین که حالا چه چارچوبهایی داشته باشین و..
    درسته آینده هست که مهمه

35. کاربران زیر از Maryam.shfgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

به نظرم این مسائل به شخصیت خود طرف برمیگرده، و خودخواه بودنش
    نه اینکه ارتباطی نداشته تاحالا
    درسته که کمتر میشناسه خانمارو ولی دلیل نمیشه رفتارای خودخواهانشو با این دلیل توجیه کرد
    این نظر منه
    خب این شناخت نداشتن از خانمها جزوی از شخصیت اون فرد هست.
    یکی از دلایل نداشتن شناخت همون نداشتن ارتباطه.

لزوماً ارتباط که نباید به رابطه جنسی کشیده بشه، ارتباط در حد حرف زدن میتونه تاثیر خوبی در رفتار شخص بذاره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد